Domaći fudbalFudbal

OVO JE RASPORED LIGE”B” TIMOVA: Evo kada je na programu VEČITI DERBI!

Spread the love

Pisali smo ranije danas, u Ligi ”B” timova učestvovaće ukupno deset ekipa, igraće se po jednokružnom sistemu, a četiri prvoplasirane ekipe plasiraće se u plej-of. Šampiona ovog takmičenja dobićemo 29. maja u finalu plej-ofa.
FSS je danas na zvaničnom sajtu objavio i kompletan raspored utakmica, a većinu ljubitelja fudbala naravno, zanima kada ćemo gledati derbi između Zvezde i Partizana.

Taj duel je na programu u četvrtom kolu, koje je zakazano za 3. april.

U prilogu pogledajte kompletan raspored mečeva, a podsetićemo da u ligi učestvuje sedam superligaša i tri prvoligaša (Kolubara, Bežanija i Zemun).
Iako je ranije bilo najavljeno njeno učešće, Vojvodine nema u ovom takmičenju. Njeno mesto zauzela je Kolubara.

Prvo kolo (13. mart 2017)
Crvena zvezda – Kolubara
Čukarički – Zemun
Mladost Lučani – Radnički Niš
Partizan – Rad
Bežanija – Spartak Ždrepčeva krv

Drugo kolo (20. mart 2017)
Kolubara – Spartak Ždrepčeva krv
Rad – Bežanija
Radnički Niš – Partizan
Zemun – Mladost Lučani
Crvena zvezda – Čukarički

Treće kolo (27. mart 2017)
Čukarički – Kolubara
Mladost Lučani – Crvena zvezda
Partizan – Zemun
Bežanija – Radnički Niš
Spartak Ždrepčeva krv – Rad

Četvrto kolo (03. april 2017)
Kolubara – Rad
Radnički Niš – Spartak Ždrepčeva krv
Zemun – Bežanija
Crvena zvezda – Partizan
Čukarički – Mladost Lučani

Peto kolo (10. april 2017)
Mladost Lučani – Kolubara
Partizan – Čukarički
Bežanija – Crvena zvezda
Spartak Ždrepčeva krv – Zemun
Rad – Radnički Niš

Šesto kolo (24. april 2017)
Kolubara – Radnički Niš
Zemun – Rad
Crvena zvezda – Spartak Ždrepčeva krv
Čukarički – Bežanija
Mladost Lučani – Partizan

Sedmo kolo (01. maj 2017)
Partizan – Kolubara
Bežanija – Mladost Lučani
Spartak Ždrepčeva krv – Čukarički
Rad – Crvena zvezda
Radnički Niš – Zemun

Osmo kolo (08. maj 2017)
Kolubara – Zemun
Crvena zvezda – Radnički Niš
Čukarički – Rad
Mladost Lučani – Spartak Ždrepčeva krv
Partizan – Bežanija

Deveto kolo (08. maj 2017)
Bežanija – Kolubara
Spartak Ždrepčeva krv – Partizan
Rad – Mladost Lučani
Radnički Niš – Čukarički
Zemun – Crvena zvezda

Polufinale (22. maj 2017)

Finale (29. maj 2017)

LAJKUJTE NAŠU STRANICU I PRATITE VESTI IZ SVETA SPORTA!

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close