Ostali sportovi

VELIKA POBEDA ZVEZDE: Titula SVE bliža!

Spread the love
Vest koja će oduševiti navijače crveno-belih.

Crvena Zvezda je napravila veliki korak ka osvajanju titule u odbojkaškom šampionatu Srbije. Zvezda je napravila “brejk” u Novom Sadu, pobedila je Vojvodinu i izjednačila na 1:1 u finalnoj seriji, pred dve utakmice koje će se igrati u Beogradu. Šampion će postati ekipa koja prva stigne do tri pobede. Beogradski crveno-beli su slavili u drugoj utakmici finalne serije, odigranoj u Novom Sadu sa ubedljivih 3:0, po setovima (27:25, 25:19, 25:21).

Meč u Novom Sadu je imao rezultatsku neizvesnost samo u prvom setu u kojem je Vojvodina propustila dve set lopte, a Zvezda to iskoristila i povela sa 1:0. U preostala dva seta Beograđani su u ranoj fazi sticali ubedljivu prednost, koju su čuvali do kraja. Naredne dve utakmice finalne serije igraju se u Beogradu, 20. i 23. aprila, a eventualna majstorica biće odigrana u Novom Sadu, 27. aprila.