Tenis

NEVEROVATNA SCENA: Prekinut teniski meč zbog SEKSA UŽIVO (VIDEO)

Spread the love

Duel Frensisa Tijafoa i Mičela Krugera nakratko je prekinut u drugom setu i to iz potpuno neverovatnog razloga – jer je igrače ometalo glasno vođenje ljubavi!

Na terenu se čulo glasno vođenje ljubavi iz obližnjeg kompleksa stanova. Komentator meča je najpre mislio da je neko iz publike pustio snimak filma za odrasle na mobilnom telefonu, ali je ubrzo shvatio o čemu je reč.

Između sobe iz koje je buka dopirala i teniskog terena, nalazi se malo jezero. Tiafo je prilikom servisa čuo šta se dešava, nasmejao se, a pošto su se zvuci čuli i posle nekoliko servisa, teniser je glasno uzviknuo: “Nemoguće da je toliko dobro”.

Njegov protivnik je uzeo jednu od loptica iz boksa i “lansirao” je u pravcu odakle se čula neželjena buka. Pojedini gledaoci iz publike su deci pokrivali uši, a čitava situacija je bila zanimljiva i linijskim sudijama.

Inače, ovo se dogodilo u prvom kolu turnira u Sarasoti, a Tiafo je pobedio u dva seta – 6:3, 6:2.