FudbalItalijaStrani fudbal

FANTASTIČNE IGRE SRBINA: Lacio pobedio, Sergej ponovo strelac! (VIDEO)

Spread the love

Nema kraja fantastičnim igrama Sergeja Milinkovića Savića za Lacio! Rimski “nebeskoplavi” upisali su novu pobedu u Seriji A, na gostovanju u Bolonji, a vodeći pogodak postigao je srpski fudbaler

Milinković Savić je otvorio svom timu put do osme pobede u sezoni, kojom su Rimljani ostali na četvrtom mestu tabele, sa samo tri boda manje od lidera Napolija.

A, Napolitanci su slavili na gostovanju u Đenovi (3:2). Domaćin je poveo već u četvrtom minutu, ali ni to mu nije mnogo pomoglo, jer je Belgijanac Mertens sa dva gola za pola sata okrenuo rezultat. Borila se Đenova u poslednjih 15 minuta da dođe makar do boda, ali je Napoli sačuvao mrežu i tron.

Juventus je glatko pobedio slabašni SPAL u Torinu (4:1), dok je Roma imala mnogo problema sa Krotoneom, ali je joj je jedan gol ipak bio dovoljan za tri boda.