FudbalŠpanijaStrani fudbal

PREOKRET ZA PAMĆENJE: “Momci, imam rak” (FOTO)

Spread the love

Sevilja u drugih 45 minuta anulirala tri gola zaostatka.
Trener Sevilje Eduardo Berizo, na poluvremenu meča protiv Liverpula u Ligi šampiona pri rezultatu 0:3, otkrio je svojim fudbalerima da ima rak prostate i to im je bio ekstra jak motiv da stignu do neverovatnog remija. Emotivan trenutak dogodio se u poslednjim minutima meča, Sevilja je gubila na 3:2, a onda je Gvido Pizaro postigao gol iz gužve posle kornera i svi igrači su otrčali treneru u zagrljaj da proslave veliki bod koji im daje šanse da čak sa prvog mesta grupe odu u osminu finala.