EngleskaFudbalStrani fudbal

PREMIJER LIGA: Čelsi iskalio bes na Hadersfildu, Palas preokrenuo za tri minuta! (VIDEO)

Spread the love

Čelsi je nakon kiksa u prošlom kolu u 17. ubedljivo pobedio Hadersfild rezultatom 3:1

“Plavci” sada imaju isti broj bodova 35 kao drugoplasirani Mančester junajted, ali “đavoli” u sredu igraju sa Bornmutom meč 17. kola Premijer lige.

Čelsi je posle prvog dela meča vodio sa 2:0 golovima Bakajoka i Vilijana koji je dva minuta pre kraja poluvremena duplirao vođstvo. Pobedu je u vrlo brzo posle povratka sa odmora potvrdio Pedro.

Domaćin je u sudijskoj nadoknadi samo ublažio poraz.

Barnli je u 89. stigao do pobedonosnog pogotka protiv Stouka.

Kristal palas je dobiio Votford 2:1 nakon preokreta i sa dva gola za tri minuta.

Votford je vodio do 89. minuta kada je Kristal palas izjednačio na 1:1 pogotkom Sakoa, a samo tri minuta kasnije, u drugom minutu sudijske nadoknade, domaćin je stigao do sva tri boda.

Za Kristal palas je Mijailović odigrao celu utakmicu.