FudbalNemačkaStrani fudbal

CIRKUS U BUNDESLIGI: Sudija VRATIO igrače iz svlačionice zbog penala! (VIDEO)

Spread the love

Poslednja utakmica 30. kola nemačke Bundeslige između Majnca i Frajburga (2:0) pamtiće se po neviđenoj sceni

Pravi haos napravio je glavni sudija meča Gvido Vinkman i video tehnologija. On je vratio igrače dva tima iz svlačionice nakon što je VAR utvrdio da je propustio da svira penal za domaće.

Najpre je igrače poslao u svlačionicu na predah. Igrači Frajburga su otišli, dok su Majncovi čekali pored klupe. Arbitar je zatim goste vratio na teren kada je pogledao snimak jedne sporne situacije. Shvatio je da je propustio da dosudi penal za Majnc pošto je igrač Frajburga Kempf u poslednjem minutu prvog dela meča loptu zaustavio rukom u kaznenom prostoru.

UEFA NE PRAŠTA: Kazna za CRVENO-BELE, i to kakva!

Igrači su se u čudu vraćali iz svlačionica, nije im bilo jasno šta se dešava, a posle konfuzije i kada su se smirile strasti Pablo De Blasis izveo je najstrožu kaznu i bio precizan. Doduše, morao je malo da sačeka, dok se golman Frajburga nije pojavio na golu! E, tada je bio kraj prvog dela, posle dodatnih sedam minuta.

U drugom delu utakmice De Blasis je potvrdio pobedu Majnca od 2:0.