Crvena zvezdaDomaća košarkaKLSKošarka

PRED EVROLIGU: Zvezda na korak do TITULE!

Spread the love

Juniorska ekipa KK Crvena zvezda plasirala se u finale nacionalnog šampionata, pošto je u polufinalu lako i ubedljivo savladala ekipu Beka rezultatom 93:57.

NAKON MILOJEVIĆA: Terzić najavio POJAČANJA, i to kakva!

Pred 100 gledalaca u dvorani ‘Mega Factory’ najefikasniji u ekipi crveno-belih bio je Zoran Paunović sa 21 poenom.

Ishod prvog polufinalnog meča (u drugom polufinalu sastaju se Mega i Partizan) nije dolazio u pitanje od samog starta utakmice, a kako je odmicalo prvo poluvreme, crveno-beli su podizali prednost i agresivnom igrom u odbrani, sveli protivnika na samo devet poena u drugoj deonici (na poluvremenu rezultat je bio 39:24).

U nastavku ritam u igri košarkaša Crvene zvezde nije padao, šansu da zaigraju dobili su svi (jedino se Ćojbašić nije upisao u listu strelaca), pa su crveno-beli zasluženo stigli do velikog finala koje je na programu u nedelju od 13 časova u dvorani ‘Mega Factory’.

KK Crvena zvezda: Mašić 3, Simović 10,Jovanović 6, Popović 6, Lakić 1, Pavićević 8, Vasić 12, Paunović 21, Radaković 10, Tomašević 8, Ćojbašić, Živanović 8.