KAO NEKAD U PARTIZANU: Kleo REŠETA u Kini! (VIDEO)

Ljubimac “grobara“ ponovo je skrenuo pažnju na svoje golgeterske kvalitete.

Čovek koji je svojim golovima 2010. uveo Partizan u Ligu šampiona, Brazilac Kleverson Gabrijel Kordova, poznatiji kao Kleo, i dalje rešeta protivničke mreže, sada u Kini.

Tridesettrogodišnji napadač odnedavno nastupa za tamošnjeg drugoligaša Ćingdao Huanghai, a juče je u ubedljivoj pobedi njegovog tima (4:1) bio dvostruki strelac. U 25. minutu meča povisio je na 3:1, a onda u poslednjim trenucima prvog poluvremena postavio je konačan rezultat.

Ova dva Kleova pogotka možete da pogledate u prilogu, a u kakvoj je formi ovog leta svedoči i podatak da je bio dvostruki strelac i protiv Meižua (5:1), a pogodio je i u remiju sa Heilongjangom (1:1).

Dakle, za nešto više od mesec dana već je stigao do brojke od ukupno pet postignutih golova u Ćingdau.

ZA ANALE: Jedan tim danas ULAZI u istoriju!