ŠOK: ŠTA o Radonjiću KAŽU trener i saigrači!?

Rudi Garsija nije bio zadovoljan nakon poraza njegovog tima u prvom kolu grupne faze Lige Evrope.

U utakmici Marseja i Ajntrahta Srbi su bili u centru pažnje.

Prvo, Luka Jović koji je bio heroj Ajntrahta, uspeo je da postigne sjajan gol za pobedu od 2:1 u poslednjim minutima utakmice, a drugi, Nemanja Radonjić, je tragičar jer je prodao loptu neposredno pre tog gola.

Radonjić je bio vidno utučen nakon utakmice jer nije dobro počeo u Marseju, igrači su ga tešili, a šta je rekao trener?

„Greška mladosti. Napravili smo grešku koju nismo smeli da napravimo. Novi igrači moraju brzo da se integrišu u tim“, rekao je Rudi Garsija koji je Nišliji pružio šansu od 73. minuta.

Fudbaler Maks Lopez je bio na Radonjićevoj strani, baš kao i svaki drugi fudbaler.

„Dešava se u fudbalu, svi mi grešimo. Tek je stigao, svi ćemo da mu pomognemo. Svakome se dešava“, rekao je Lopez.