PORAZ: Crveno Beli IZGUBILI na DOMAĆEM TERENU! Crno Beli ODUVALI protivnika!

Ostalo je još da se odigra meč u nedelju između Zemuna i Crvene zvezde pa da bude kompletirano 11.kolo Superlige Srbije.

Posle neubedljive dve utakmice od 16 časova, Mačva je sat vremena kasnije dočekala Bačku i savladala je sa 2:0. Oba pogotka za tim iz Šapca postigao je Gigić u 65. i 83. minutu.

Veoma ubedljiv bio je Čukarički koji je ponovio rezultat PSŽ-a protiv Crvene zvezde. Samo su ‘brđani’ na svom stadionu demolirali Dinamo iz Vranja 6:1. Goste je načeo Stojanović u 36. minutu, a sa 1:0 se otišlo na poluvreme. Prava rapsodija Čuke viđena je od 50. do 63. minuta. Prvo je Tedić u 50. minutu povisio na 2:0, tri minuta kasnije Puškarić je bio precizan za 3:0. Za novi gol čekalo se dva minuta, Stojanović se drugi put ‘upisao’ u listu strelaca za 4:0. ‘Petarda’ je pukla u 58. minutu, a strelac je bio Stevanović. Gosti su do počasnog gola stigli u 62. minutu preko Dimitrova, ali je Zorić uzvratio u 63. za konačnih 6:1.

Rad je na Banjici poveo golom Mladenovića u 20. minutu i činilo se da će ‘građevinari’ upisati tri boda. Ipak, u 42. minutu Čović je izjednačio na 1:1. Preokret na stadionu ‘Kralja Petra prvog’ doneo je Vujaklija golom u 63. minutu. Pobedu Proleteru overio je Čolović pogotkom u 79. minutu.

Napredak je na Karađorđu slavio sa 1:0 protiv Vojvodine, a gol je bio delo Zeca u 41. minutu.