SVET OSTAO U ŠOKU: Teška POVREDA Mesija, propušta El Klasiko!?

Nova glavobolja za Ernestea Valverdea.

U devetom kolu španske Primere, Barselona je na svom terenu savladala Sevilju sa 4:2 i tako preuzela vodeće mesto u španskom šampionatu.

Samo 120 sekundi je trebalo Barsi da povede protiv gostiju iz Andaluzije, Filip Kutinjo je iskoristio asistenciju Mesija i zatresao mrežu domaćih.

Deset minuta kasnije pogodio je i sam Leo Mesi, ali onda je usledio prizor koji je zabrinuo mnoge – Argentinac je morao da napusti igru u 26. minutu zbog povrede ruke.

On bi mogao da propusti možda i najbitniju utakmicu sezone, više o tome pročitajte OVDE.

U drugom poluvremenu Katalonci stižu do još jednog pogotka, precizan sa bele tačke bio je Luis Suarez u 63. minutu.

Sevilja je uspela da smanji prednost golom Pabla Sarabije u 79. minutu, ali to nije bilo dovoljno da se zaustavi ekipa Ernestea Valverdea.

Sudbinu svog bivšeg kluba zapečatio je Ivan Rakitić koji je bio precizan u 88. minutu susreta.

Utešni pogodak za Andalužane postigao je Luis Murijel u prvom minutu nadoknade vremena.

PREUZEO ODGOVORNOST: Ja sam KRIV za poraz!