BOBI U ŽIŽI JAVNOSTI: Maestralnom igrom izazvao SUKOBE u NBA!

Navijači Klipersa su na društvenim mrežama masovno negodovali kad ga je Dok Rivers izvukao iz igre

Los Anđeles Klipersi nisu više najbolji tim na Zapadu, posle pobede Denvera, i svog poraza protiv Memfisa – 96:86. Glavni krivac za ovo je, po mišljenju mnogih navijača tima iz LA, trener Dok Rivers, koji je ignorisao neverovatan učinak Bobana Marjanovića i izveo ga iz igre kad se rezultat lomio.

Srbin je, naime, na ovom meču odigrao samo 13 minuta, i za to vreme je ostvario nestvaran učinak: 19 poena, 8 skokova, uz šut 4-5 iz igre i 11-12 sa penala.

I ne samo to: svakog minuta koji je Bobi proveo na terenu Klipersi su hvatali priključaj za Grizlijima, a naš čovek je, osim što je bio standardno monstruozan u napadu, i u odbrani menjao planove košarkaša Memfisa.

Centar suparnika Mark Gasol je na ovom meču zabeležio samo 4 poena, uz šut 1-13, a najefikasniji kod pobednika bio je Majk Konli sa 22 poena.