ITALIJA U ŠOKU: Srbin PORAZIO Inter!

Reprezentativac Srbije imao značajnu ulogu u velikom trijumfu svoje ekipe.

Fudbaleri Torina napravili su iznenađenje u 21. kolu italijanske Serije A pošto su savladali Inter na svom terenu rezultatom 1:0.

„Neroazuri“ su dobro otvorili meč, prvi su pripretili preko Martineza i Ikardija, međutim opasan po gol rivala bio je i Zaza.

Trenutak koji je prelomio meč desio se u 35. minutu kada je Armando Ico pomalo srećno pogodio levi ugao gola koji je čuvao Handanovića nakon kornera Ansaldija.

Dugo je trebalo ekipi Lućana Spaletija da uhvati ritam u drugom poluvremenu, pa je tek u poslednjih dvadesetak minuta Inter imao nekoliko opasnih situacija pred goloma „Bikova“.

Ulaskom Politana napad gostiju je živnuo, ali je Italijan napravio veliku glupost u 86. minutu kada se žestoko pobunio zbog odluke sudije koji mu je pokazao crveni karton.

Srpski internacionalac Saša Lukić igrao je do 78. minuta za Torino kada ga je zamenio Bazeli.

UPALIO MOTORE: Srbin REŠETA po Španiji!