VEĆ IMAMO GOL GODINE: Sa 70 metara zatresao mrežu!

Vredna pobeda Bordoa na gostovanju Anžeu – 2:1

Kakav dan za Jana Karamoa. Napadač iz Obale Slonovače, na pozajmici u Bordou, doneo je veliki trijumf svom timu na gostovanju Anžeu – 2:1.

Kako je to uradio? Pa prosto i jednostavno! Igrao se drugi minut sudijske nadokande kada je Karao uzeo loptu na svojoj polovini. Brzim trkom je gutaoi teren i prolazio rivale. Potom se odlučio za šut sa nekih 16 metara koji je savršeno bio precizan i odmeren. Čisto da se vidi da Inter ima veliku blago sakriveno u Bordua.

Kroz silne muke morali su da prođu igrači Bordoa za koji je od prvog minuta igrao i mladi srpski reprezentativac Vukašin Jovanović. Gosti su poveli na vreme, zatim su se izvukli posle VAR penala. Tačnije u 59. minutu Kostil je odbranio penal Adelaidu.

Ipak, Anže je imao snage da se vrati u igru. Posle kornera prebanečnu loptu glavom odlično je ispratio Hrvat Mateo Pavlović i na drugoj stativi lako pogodio mrežu.

Radovali su se navijači, ali Jan Karamo im je pokvario rasploženje.