VELIKI ZINEDIN: Pokazao KLASU i ZNANJE!

Real Madrid je uspeo da slavi protiv posrnule Selte.

Ekipa Real Madrida je doživela šok terapiju nakon ispadanja od Ajaksa u Ligi šampiona, Solari je dobio otkaz, a na njegovo mesto je stigao Zinedin Zidan koji je odmah podigao Real Madrid.

Real je od starta utakmice bio bolji tim od Selte, ali su gosti uspeli da se odbrane od napadača domaćih.

Ipak, u nastavku prava opsada gola Selte, ređale su se prilike pred golom gostiju, a onda u 56. minutu gol koji je poništen Luki Modriću zbog ofsajda, nakon intervencije VAR tehnologije.

Samo par minuta kasnije, u 62. minutu Isko uspeva da dokaže da je nezasluženo sedeo na klupi za rezerve kod Solarija. Uspeo je da postigne gol nakon asistencije Benzeme, 1:0.

Do kraja još jedan gol u mreži Real Madrida, Geret Bejl je uspeo da savlada protivničkog golmana.

Velika pobeda Real Madrida, veoma bitna za samopouzdanje ekipe pred nastavak sezone koja je, skoro pa propala.