GORE OD NAJGOREG: Užasna igra i poraz crno-belih!

Crno-beli izgubili od tima iz Kneževine 68:72.

ČETVRTA ČETVRTINA:

Si trojkom započinje poslednju deonicu, „krađa“ Nikolića, ali Zagorac ne uspeva da zadrži loptu u terenu 41:54. Zagorac uz malo sreće poentira, Partizan igra dobru odbranu, ali Lakomb pronalazi put do koša posle prodora. Lendejl trojkom spušta razliku na 10 poena 46:56.

Lakomb koš uz faul, promašuje dodatno bacanje, Džons zakucava, a Nikolić pogađa trojku, ostalo je pet minuta do kraja 49:60.

Nikolić pogađa flouter uz bacanje, 58:66, tajm aut za Monako.

Nidam je pogodio trojku, ali su Pejdž i Si uzvratili istom merom, dodatno spustili minus 64:69. Lendejl greši, a Nidam to brutalno kaznio trojkom i isprovocirao publiku 64:72. Na kraju ipak poraz. Loše, užasno veče Partizana 68:72.

TREĆA ČETVRTINA:

Partizan počeo loše i drugo poluvreme, ali i Monako. Dva minuta su i jedni i drugi bez poena. Monako konačno daje koš, a crno-beli tek posle tri i po minuta, Lendejl je zakucao 28:42. Partizan nastavlja sa promašajima, gosti sve to kažnjavaju. Džons ne greši za tri, pa Trinkijeri traži tajm-aut 28:45.

Monako nastavlja da rešeta, Partizan se muči u napadu, promašaji u nizu 33:54.

Kontra Monaka, Partizan „krade“ loptu, ali nova greška crno-belih u napadu, Monako će imati poslednji napad u ovoj deonici, ali greše i gosti 38:54.

DRUGA ČETVRTINA

Markus Pejdž postiže prvde poene u drugoj deonici 15:21. Pejdž promašuje trojku, a obe ekipe konstantno greše u ovom periodu. Horog Lendejla 17:21. Rečju, lošu košarku gledamo u Pioniru.

Bakner daje prve poene za „Kneževe“ u drugoj deonici sa penala, a onda i Kikanović, ponovo se rival odlepio 17:25. Pejdž promašuje trojku na dva minuta do odmora, a Nidam pogađa 21:32. Nova greška Partizana, Lakomb pogađa uz faul 21:35.

Stefan Janković postiže trojku KONAČNO za crno-bele 24:35. Džons trojkom stavlja tačku na prvo poluvreme 26:40.

PRVA ČETVRTINA

Serija Robinsona od četiri uzastopna poena 0:4, kod Partizana Marinković ulazi u seriju promašaja. Janković daje prve poene za srpski tim posle skoro dva minuta igre 2:4.