KOMENTAR JE SUVIŠAN: Delije JASNE!?

Crvena zvezda i Salcburg igraju nezanimljivu utakmicu, punu taktičkih zamisli. Bez ikakvih prilika.

Sablasno je na tribinama stadiona „Rajko Mitić“ u prvoj utakmici plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona u meču između Crvene zvezde i Salcburga i to je najveći utisak nakon prvog poluvremena.

Skoro da se ništa nije dešavalo, igrači obe ekipe čekaju propuste u taktici protivnika što nismo videli na večerašnjem meču.

Nije bilo ni pravih prilika na obe strane, utakmica je prilično dosadna za one neutralne gledaoce.

Radonjić je bio prilično aktivan u prvom poluvremenu, reklo bi se da je jedini igrač koji može da napravi problem protivničkoj odbrani nakon odgledanih prvih 45 minuta igre. Sa druge strnae, Junuzović i Volf su šutirali iz ne tako lakih pozicija, ali jednom je Borjan odbranio bez ikakvih problema, drugi put je Volf prebacio gol.

Ben i Kafu, baš kao i Stojiljković, imaju velikih problema sa odbrambenim igračima Salcburga, ne pronalaze lak put do protivničkog gola i nadamo se da će se to promeniti u drugom poluvremenu.

Najbolju šansu u prvom poluvremenu imao je Jabo kada je šutirao nekih 5-6 metara preko gola na samom kraju prvih 45 minuta igre.

Evo nekih tvitova nakon prvih 45 minuta igre.