ČISTA MAGIJA: I Mesi mu zavidi, Kataji BRILJIRA u MLS-u!

Tim Veljka Paunovića izašao iz serije poraza, noćas je izostala nova pobeda, ali ne i još jedna majstorija Aleksandra Kataija.

U svojoj 29. utakmici od početka sezone u MLS ligi, ekipa Paunovićevog Čikaga remizirala je noćas kao gost protiv Nju Inglanda, bilo je 2:2.

Vodeći gol za Čikago postigao je srpski internacionalac Aleksandar Katai u 19. minutu. Njemu je to ukupno 11. gol u sezoni, a ujedno je i nastavak kolekcije prelepih golova koje nekadašnji fudbaler Crvene zvezde i Vojvodine postiže u dresu Čikaga.

Ovoga puta osvojio je loptu na sredini terena, krenuo u solo prodor, jednog od protivničkih igrača je “poslao po burek“, a onda uputio precizan udarac i lopta je završila u mreži – 0:1.

Dugo je Čikago održavao to vođstvo, sve do 62. minuta, kada je Koldvel izjednačio na 1:1.

Samo pet minuta kasnije, autogolom Mansina gosti ponovo vraćaju prednost, ali već u 70. minutu Penilja je doneo novo izjednačenje Njuu Inglandu, za konačnih 2:2.

ČLikago je i dalje pretposlednji u Istočnoj konferenciji sa 28 bodova, a Nju Ingland ima sedam bodova više na osmoj poziciji.

TRAŽIO DOZVOLU DA UĐE U SVLAČIONICU PROTIVNIKA: Potez Džošue vas neće ostaviti RAVNODUŠNIM!