NASTAVIO SVOJU SERIJU: Opet ON donosi POBEDU Zvezdi!

Crveno-beli bili gosti.

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su BASK u utakmici Omladinske lige Srbije, rezultatom 2:1, a dvostruki strelac bio je Dejan Joveljić. Posle 13 odigranih utakmica, Zvezda ima 26 bodova i nalazi se na četvrtom mestu, dok je BASK na 11. poziciji, sa 11 bodova.

Poveli su crveno-beli već u petom minutu, a strelac je bio Joveljić. Napadač Zvezde je iznudio najstrožu kaznu, a izjednačenje je usledilo u 66. minutu. Pavlović je iskoristio grešku odbrane crveno-belih i posle duplog pasa sa Đurićem savladao Gordića. Konačan rezultat, Joveljić je postavio u 87. minutu.

U sledećem kolu, Zvezda će ugostiti Jedinstvo, dok će BASK igrati protiv Inđije.

Inače, Joveljić i Aleksa Terzić bili su gosti portala Srbija Danas, a šta su rekli pročitajte OVDE.