NE IDE: IPAK ON NIJE PROBLEM!?

Povređena Nica odigrala samo 1:1 na gostovanju Tuluzu

Nica je u Tuluz otputovala bez sedam povređenih fudbalera, a u postavi nije bilo ni Marija Balotelija koji je odstranjen iz tima zbog nedovoljne fizičke spreme. Sve je to uticalo na tim Patrika Vijere koji je uzeo samo bod s ovog gostovanja – 1:1 (0:1).

A nije to sve tako loše izgledalo po Nicu na početku utakmice…

Sevnula je kontra u 29. minutu, lopta je stigla do Basema Srarfija koji se lepo snašao i poslao loptu kroz noge golmanu Tuluza.

I sve do 54. minuta delovalo je da bi Nica mogla do sva tri boda uprkos svim nedaćama koje je prate na startu ove sezone. Međutim, tako nije mislio Matje Dosevi.

Posle centaršuta Garsije našao se na pravom mestu na drugoj stativi i doneo je, kasnije se ispostavilo, bod svom timu ovim golom.
Vijerin tim je igrao ogromnu priliku u 57. minutu, ali je promašio nešto što ne bi smeo da promaši. To ga je koštalo pobede…

Nica posle ovog boda ima 11 bodova i nalazi se na 10. mestu. Tuluz je na 13 bodova i sedmi je na tabeli. Ovo mu je bio četvrti remi na poslednjih pet utakmica.

FRANCUSKA 1 – 9. KOLO