POLUVREME: Zvezda ODLIČNA na parketu!

Crvena zvezda vodi nakon prvih 20 minuta igre u dvorani „Aleksandar Nikolić“.

Crvena zvezda mts je večeras u „Pioniru“ dočekala Igokeu, a rezultat nakon prvih 20 minuta igre je 52:44.

Vidi se očigledan umor kod izabranika Milana Tomića, nisu uspeli da se odvoje od Igokee u prvom poluvremenu niti jednom, gosti drže zaostatak koji nije toliko veliki i mogli bi u nastavku da ugroze Crvenu zvezdu mts.

Zvezda je imala 11:3 na startu utakmice, zatim i 15:5 nakon zakucavanja Fajea, ali su se gosti konsolidovali i uspeli su da se vrate u ovaj meč.

Zubčić, Janković i Talić su vodili goste do samo -2 pred sam kraj prve deonice.

U nastavku je Zvezda držala prednost, ali je Igokea čitav tok utakmice bila blizu. Nakon poena Radanova za +7, odmah su uzvratili trojkom preko Lorbeka, nisu se dali sve do samog kraja četvrtine.

Tada je Radanov uspeo da pogodi dvojku za 45:36, potom i Regland dva slobodna bacanja za najveću prednost, 47:36.

Zakucavanje Cirbesa je rešilo pitanje ko će voditi na velikom odmoru, bilo je 51:48, ali su gosti sa pristojnim zaostatkom otišli na odmor zahvaljujući Lešiću.