ŠOK IZ ITALIJE: NOVI UDAR na Srbina!?

Lacio dobio prvo poluvreme protiv Fiorentine, ali naš reprezentativac je i dalje na udaru navijača.

Navijači Lacija već su izgubili strpljenje čekajući da se Sergej Milinković-Savić i Luis Alberto vrate u prošlosezonsku formu.

Sumnje u kvalitete i jednog i drugog postaju sve izraženije, a kulminacija je usledila pred današnju utakmicu između Lacija i Fiorentine.

Sergej je ovu utakmicu započeo od prvog minuta na terenu, Luis Alberto šansu da zaigra čeka sa klupe, a i jednog i drugog navijači su “počastili“ transparentom da su – “lažni talenti“.

Inače, Lacio je prvo poluvreme protiv Fiorentine dobio sa 1:0, uz dosta nervoze i oštrih startova, a na gol se čekalo do 37. minuta, kada je Ćiro Imobile posle kornera uspeo da savlada golmana Lafonta.