ŠOK U ŠPANIJI: Ni Barselona, ni Real, ni Atletiko, evo koje prvi u Primeri!

Veliko iznenađenje na prvom mestu španske Primere u ovom trenutku.

Poslednja utakmica osmog kola španske Primere donela nam je iznenađenje pošto je Valensija uspela da osvoji bod na svom terenu protiv Barselona, bilo je 1:1.

Puno akcije smo videli u prvih 45 minuta, a nije krenulo dobro po ekipu Ernestea Valverdea.

Već u drugom minutu „Slepi miševi“ su poveli preko Ezekjela Garaja koji se odlično snašao posle kornera.

I to nije sve – Bačuaji je mogao da duplira prednost četiri minuta kasnije, ali je Ter Štegen uspeo da spasi svoju ekipu.

Krenula je Barsa od tog trenutka na sve ili ništa i to se isplatilo u 23. minutu kada je Leo Mesi nakon dodavanja Suareza sa distance savladao Neta i doneo izjednačenje svom timu.

Katalonci su imali veliki posed lopte, ali je Valensija bila ta koja je imala još dve prilike do odlaska na odmor – u 39. minutu su pretili Čerišev i Gaja.

U drugom poluvremenu je Barselona i dalje imala ogroman posed lopte, ali bez konkretnijeg učinka, pa je slađi bod ostao na Mestalji.

„Blaugrana“ je tako pala na drugo mesto u Primeri, a Valverde bi mogao da se zabrine za svoju budućnost, sudeći po novinskim naslovima…

KONAČNO: Legenda fudbala danas i ZVANIČNO završila karijeru!