U CENTRU PAŽNJE: Luka Jović OPET u CENTRU PAŽNJE!

Nakon pobede nad Lacijom u Ligi Evrope, ekipa Ajntrahta iz Frankfurta je uspela da savlada i učesnika Lige šampiona.

Hofenhajm je danas na svom terenu dočekao ekipu Frankfurta, a gosti su slavili pobedu od 1:2 (0:1).

Domaći su napadali, dok su gosti strpljvo čekali svoju šansu da to učine i uspeli su da iz dve polukontre postignu dva gola koja su bila dovoljna za veliku pobedu i prodor ka vrhu tabele.

Zatresla se prečka gola Ajntrahta u 30. minutu kada je Belfodil šutirao glavom, a deset minuta kasnije uzbuđenje na drugoj strani i gol.

Ante Rebić je iskoristio sjajan pas Luke Jovića koji ga je maestralno proigrao, lobovao je istrčalog golmana Baumana i doveo goste u prednost.

Tek što je počelo drugo poluvreme, srpski trio u akciji, Gaćinović je dodao do Kostića, ovaj je ubacio u sredinu, lopta se odbila do Jovića koji rutinski postiže gol za 0:2.

U 64. minutu Ante Rebić dobija drugi žuti karton, morao je ranije na tuširanje i tako napravio velike komplikacije svom timu koji je nekako uspeo da se izvuče.

Hofenhajm bolji do kraja meča, imali su prilike, a samo jednu su iskoristili, učinio je to Nelson nakon dobrog ubacivanja.