ZVEZDO ČUVAJ SE: ON POGAĐA i iz kornera!?

Faraoni prvi u grupi.

Fudbalska reprezentacija Egipta pobedila je nacionalni tim Svazilenda u utakmici kvalifikacija za Afrički kup Nacija, rezultatom 4:1. Utakmica je praktično rešena u prvom poluvremenu, pošto je posle 45 minuta bilo 4:0. Posebnu pažnju izazvala je majstorija Mohameda Salaha. U poslednjem minutu prvog poluvremena dao je gol, i to pravo iz kornera.

Pogledajte i uživajte.

Međutim, Salah se u poslednjim minutima požalio na povredu, ali se za sada ne zna priroda i stepen povrede.

Egipat i Tunis vode u grupi sa po šest bodova, dok Svazilend i Niger imaju po jedan.

Podsetimo, 24. oktobra Crvena zvezda će gostovati Liverpulu u utakmici 3. kola Lige šampiona. Nema sumnje da će ekipa Vladana Milojevića imati veoma težak zadatak da zaustave Egipćanina. Naravno, ako bude igrao, s obzirom na pomenute okolnosti.