NIKO NIJE VEROVAO: Liverpul je PAO pred Zvezdom!

Vreme je za slavlje.

Fudbaleri Crvene zvezde, ostvarili su prvi trijumf u Ligi šampiona! Na prepunoj Marakani, crveno-beli su uspeli da savladaju moćni Liverpul sa 2:0 i naprave pravu senzaciju! Golove za domaći tim postigao je Milan Pavkov u prvom poluvremenu, što je bilo doboljno za trijumf njegovog tima. Sredinom drugog poluvremena, Delije su mu posvetile i pesmu, što je dodatno ulepšalo crveno-belo veče na najvećem srpskom stadionu.

90+3. minut: Salah je promašio novu priliku, a Borjan je ponovo intervenisao na sjajan način! Junak pobede, pored Milana Pavkova.

90+2. minut: Nova šansa za Van Dajka, ali Borjan je fantastiča, Ostaje 2:0!

90. minut: Još pet minuta nadokande!

89. minut: Sam finiš meča! Zvezda na korak od veliko trijumfa!

84. minut: Liverpul se propisno ispromašivao u nastavku meča! Van Dajk je šutirao sa pet metara, ali preko gola.

82. minut: Salah je ponovo imao šansu za gol, ali je Borjan ponovo bio na visini zadatka!

76. minut: Brz kontranapad Zvezde i prilika za 3:0, ali se Gobeljić spetljao u samom finišu meča.

73. minut: Jovičić je zamenio Krstičića.

70. minut: Prilika za Salaha…. Šutirao je sa nekih 20-ak metara, ali je Borjan bio na mestu. Posle udarca iz ugla, Redsi su imali novu šansu, ali je Salah ovoga puta pogodio stativu!

64. minut: Marin je izašai iz igre, a zamenio ga je Čaušić.

61. minut: Mirniji period meča, koji svakako odgovara Crvenoj zvezdi…

55. minut: Prečka! Sreća za crveno-bele posle ubacivanja Manea…

51. minut: Pritisak gostiju. Liverpul želi da što pre smanji prednost crveno-belih…

47. minut: Odmah na startu drugog dela šansa za Zvezdu, ali i diskutabilna odluka Lahoza, pošto je Milner igrao rkom u svom šesnaestercu!

46. minut: Dvostruka izmena u gostujućem timu. Firmino je ušao umesto Staridž, dok je Džo Gomez zamenio Aleksandre Arnolda.