„DELIJE“ ODUŠEVLJENI NJIME: Uvideli NAPREDAK kod OVOG igrača!?

Za sada bez neizvesnosti u jednom od derbija 12. kola ABA lige.

Večerašnji program u ABA ligi počeo je utakmicom u Zagrebu između Cibone i Crvene zvezde, a posle prvih 20 minuta igre beogradski crveno-beli vode sa 38-31.

Trener Cibone je u najavi ovog meča istakao da je “nešto spremio“ Crvenoj zvezdi, ali od nekakvog iznenađenje ni traga tokom prvog poluvremena.

Domaći su se držali negde do sredine prvog kvartala, a onda je Zvezda polako počela da uvećava prednost koja je dostigla i 13 poena razlike tokom druge četvrtine (36-23).

Cirbes i Beron sa po sedam poena najefikasniji su u Crvenoj zvezdi, Odžo je upisao šest, ali navijači crveno-belih u komentarima na Tviteru ponajviše hvale sve boljeg Borišu Simanića, koji je bio odličan i u Istanbulu protiv Galatasaraja pre nekoliko dana. Simanić posle prvog poluvremena ima pet poena i dva skoka.

Ekipu Cibone za sada predvodi Marko Ljubičić sa 15 postignutih poena, on je najefikasniji igrač prvog poluvremena.