OVO NEVALJA: Loše vesti za Zvezdu iz Liverpula!

Kažu pojedini da je „igrač za jednu sezonu“, danas je potvrdio dobru formu.

Očekivao se veći otpor Bornmuta danas protiv Liverpula, ali ga nismo videli osim u prvih 20-ak minuta, na kraju više nego ubedljivih 0:4.

Bornmut se dobro branio u tom periodu, ali su njihove lađe potonule u 25. minutu susreta.

Nakon fenomenalne akcije Liverpula Firmino je uputio veoma jak udarac, Begović je odbio loptu pravo na nogu Salahu koji ne greši iz ovakvih situacija, 0:1.

U nastavku fenomenalna igra Liverpula, već na samom startu drugog poluvremena nakon dodavanja Firmina Salah kreće ka golu, nisu uspeli da ga obore igrači Bornmuta i videli smo novu rutinsku egzekuciju egipatskog fudbalera.

Već u 68. minutu nespretna intervencija Kuka koji je loptu poslao iza leđa svog golmana Begovića, Liverpul je već tada bio na pragu novog trijumfa.

Tačku na ovaj meč stavio je upravo Mohamed Salah svojim trećim golom na utakmici, postigao je het-trik, dokazao da je ušao u fenomenalnu formu i da će biti glavni adut Liverpula u borbi za titulu prvaka Engleske.

Liverpul se nada da će ostati na prvom mestu nakon ovog kola imajući u vidu da Mančester siti gostuje Čelsiju.