ŠOU: Navijači SKINULI igrača POSLE gola!

Svešta smo danas videli u Kalču…

Serija A je u subotu bila mesto najluđeg fudbala od kako je počela sezona.

Prvo je na Sardiniji Roma prokockala 0:2, sa dva igrača više primila dva gola od Kaljarija (drugi u 95), ali čak ni takav rasplet nije bio ono najuzbudljivije što smo videli danas u „kalču“.

Nastavak fudbalskog „ludila“ usledio je u Rimu, gde su meč igrali Lacio i Sampdorija, koji je trajao 100 minuta, a završen remijem 2:2!

Apsolutni junak gostiju iz Đenove bio je Rikardo Saponara, koji je u devetom minutu nadoknade pogodio za egal, i to petom u skoku (?!), a onda se sručio među navijače koji su mu, grabeći ga od sreće, skinuli šorts i gaće!

Pogledajte kako je Saponara, posle gola, završio u naručju poptuno egzaltiranih navijača Sampdorije.

Gol Saponare bio je vrhunac drame na „Olimpiku“ gde se „zakuvalo“ u samoj završnici kada je sudija, tek posle VAR pregleda, dosudio penal za Rimljane pri rezultatu 1:1.

Lopta je, kako je procenio arbitar pregledavajući snimak više puta, pogodila u ruku igrača u „zidu“ Sampdorije posle slobodnog udarca. Bila je to teška situacija za procenu, na kraju arbitar je vrlo hrabro pokazao „na kreč“, a Imobile u 95. minutu pogodio za 2:1.

Meč je zbog prekida produžen čitavih deset minuta, a uporni igrači iz Đenove su uspeli da uzvrate, rekosmo, preko rezerviste Saponare, koji se instinktivno ubacio pred gol, sačekao ubačenu loptu i majstorski je smestio iza leđa golmana „nebeskoplavih“.

Sampdorija je inače povela preko Kvaljarele, a izjednačio je Aćerbi u 79.

Srpski fudbaler Sergej Milinković Savić odigrao je svih 100 minuta za Lacijale.