ENGLEZI JEDVA ČEKAJU: On se VRAĆA!

Imamo još jednog polufinalistu Azijskog kupa.

Nakon što su plasman u polufinale obezbedili Iran i Japan, dogodilo se veliko iznenađenje u Abu Dabiju i trećem polufinalnom susretu.

Sastali su se Južna Koreja i Katar, a organizator narednog Svetskog prvenstva u fudbalu (2022) overio je plasman među četiri najbolje ekipe pobedom od 0:1 (0:0).

U prvom delu nije bilo golova, Korejci su bili nešto bolji rival, ali promene rezultata nije bilo.

U nastavku, igrao se 79. minut kada je reprezentacija Katara povela, strelac je bio Hatim.

Vezista Al Garafe je postigao zaista sjajan pogodak, zatresao je mrežu rivala sa oko 25 metara udaljenosti, izuzetno snažnim udarcem.

Do kraja nije bilo promene rezultata, te Katar ide u polufinaleg, gde čeka boljeg iz duela UAE i Australije.

Ovo su i dobre vesti za Totenhem, koji ima velikih problema sa povredama, kako je Azijski kup završen za napadača Sparsa Hjong-Min Sona, koji će se uskoro vratiti klupskim obavezama.

SUKOB INTERESA: Ovo se RETKO viđa!