KRSTIČIĆ BRILJIRA: Pogledajte ovu golčinu!

Reprezentativac Srbije u 28. minutu postigao drugi gol na revanšu osmine finala Kupa Grčke protiv drugoligaša Kisamikosa

Kratak period adaptacije je prošao, trajao je svega dve utakmice, i evo više nego vidljivih rezultata. Bivši vezista Crvene zvezde Nenad Krstičić postigao je prvenac u dresu atinskog AEK-a.

Reprezentativac Srbije u 28. minutu postigao drugi gol na revanšu osmine finala Kupa Grčke protiv drugoligaša Kisamikosa i tako na najbolji mogući način krunisao dobru igru iz prvog meča koji je započeo od starta.

Prvi gol za AEK sedam minuta ranije postigao je Rodrigo Galo, tako da tim iz grčke prestonice nakon na poluvremenu ima dva gola prednosti i otvoren mu je put ka četvrtfinalu. Prvi meč okončan je rezultatom 1:1