PEH ZA REAL: Modrić teško povređen, potpuno krvav ležao!

Fudbaleri Real Madrida savladali su Sevilju sa 2:0 na „Santjago Bernabeu“ u 20. kolu Primere

a navijače domaćeg tima u jednom momentu zabrinula je krv na glavi najboljeg igrača sveta Luke Modrića.

Naime, u prvom poluvremenu nakon sudara glavama sa Frankom Vaskezom, reprezentativac Hrvatske je ostao da leži na travi. Vezista „kraljevskog kluba“ je rasekao arkadu, ali na svu sreću nastavio je utakmicu.

To nije smetalo izabranicima Santjaga Solarija da dođu do važne pobede. Najpre je Kazemiro u 78. minutu doneo vođstvo domaćinu, da bi potom upravo Modrić postavio konačnih 2:0 u drugom minutu sudijske nadoknade.

Posle ovog trijumfa aktuelni prvak Evrope se nalazi na trećem mestu na tabeli sa 36 bodova, dok je Sevilja četvrta sa 33.