ŠPANIJA ZADIVLJENA: Srbin JE novi Buskec!

Srbin odigrao prve minute za novi klub.

Bivši fudbaler Crvene zvezde Uroš Račić je pre nekoliko dana napustio Valensiju i sledećih šest meseci će provesti na pozajmici u Tenerifama. Danas je snažni vezista uspešno debitovao za novi klub, a pobedi svog tima je doprineo jednom asistencijom.

Tenerife su na domaćem terenu savladale Himnastik sa 2:0, a drugi gol je postigao Horhe na asistenciju Račića na isteku časa igre, a minut pre kraja meča trener domaćih je iz igre izveo mladog reprezentativca Srbije kako bi dobio aplauz od publike. Navijači španskog drugoligaša su prezadovoljni novim fudbalerom svog tima, a oduševljenje nisu krili ni na Tviteru.

– Igrač utakmice je, bez ikakve sumnje, bio Uroš Račić.

– Uroš Račić je do poluvremena već pokazao više želje i da je klasa za sve ostale u ekipi.

– Kakvo zlostavljanje Uroša Račića.

– Uroš Račić
Fenomen!

– Kakva utakmica Uroša Račića na debiju! Asistencija, prečka, svuda je na terenu, dobar i sa loptom i bez lopte…

– Račić je izuzetan igrač, sve radi kako treba.

– Da li je to Buskec? O ne, to je Uroš Račić.