KAKAV MEČ: Radonjić i Baloteli slave, Marselj do tri boda uz veliki preokret!

Još malo iskrene sreće i radosti za fudbalere i navijače Olimpika iz Marselja. Izabranici trenera Rudija Garsije uspeli su da vežu i drugu prvenstvenu pobedu, a posle trijumfa nad Bordoom, radovali su se večeras i u Dižonu trijumfu od 2:1 posle preokreta u drugom poluvremenu.

Opet su fudbaleri sa Velodroma odigrali slabih prvih 45 minuta, što je Dižon iskoristio i preko veziste Džordana Marija stigao do vošstva u 18. minutu. Bio je to jedini detalj vredan pažnje u prvom poluvremenu, a u nastavku smo gledali mnogo bolji Olimpik koji je uspeo da preokrene rezultat.

Inicijator je bio Mario Baloteli, koji je u 56. minutu na drugoj stativi posle gužve i ubacivanja sa strane samo ćušnuo loptu u mrežu za 1:1, da bi Lukas Okampos maestralnim potezom u 73. minutu doneo sva tri boda Olimpiku. Stvarno prelep gol Argentinca…

Pogodak koji je omogućio 11. trijumf Marselju u sezoni i olakšao pritisak oko kluba za koji večeras nije nastupao srpski reprezentativac Nemanja Radonjić. Sedeo je na klupi.

NOVI NAPAD NA MILOJEVIĆA: Vicešampion sveta svim silama hoće da ga dovede!