IZNENADNI PORAZ: Marakana OVO skoro NIJE videla!

Iznenađenje u režiji Kragujevčana.

Veoma težak period prošla je ekipa kragujevačkog Radničkog, koja je posle serije loših rezultata dospela pri samo dno tabele Prve lige Sebije.

I kada se to najmanje očekivalo, sinoć se dogodio pravi preporod ekipe Darka Vojvodića.

Radnički je kao gost savladao lidera PLS ekipu Grafičara sa 2:0, u zaostaloj utakmici 13. kola PLS, odigranoj pred oko 500 gledalaca na stadionu “Rajko Mitić“.

Pobedu gostima doneli su Nikodijević svojim pogotkom u 79. minutu i Varjačić deset minuta kasnije iz jedanaesterca.

I pored poraza Zvezdina “filijala“ Grafičar je ostala na prvom mestu na tabeli, ali sa istim brojem bodova kao i Metalac, Kabel i Zlatibor. Radnički ima sedam bodova manje na 11. poziciji.

U prilogu sa YouTube kanala Radničkog pogledajte i golove i prvu reakciju trenera pobedničke ekipe Darka Vojvodića.

GRAFIČAR: Savić, Stanojev, Konatar, Stojić, Mrkela (od 66. Marjanović), Gavrić, Marong (od 82. Đorđević), Dabić, Eraković, Fićović, Kukuličić (od 78. Panović).

RADNIČKI 1923: Raičević, Rađen, Mijatović, Petrović, Filipović, Vidović, Aleksijević, Varjačić, Maksimović (od 90. A. Popović), Milenković (od 83. Ćirović), Nikodijević (od 90. V. Popović).