NEVEROVATNO: Nikad LAKŠE dobijen DERBI!

Rutinski trijumf domaćeg tima.
Odbojkaši Partizana ubedljivo su savladali Crvenu zvezdu na svom terenu u osmom kolu Superlige Srbije sa 3:0 (25:19, 25:22, 25:21). Inače, Večiti derbi se igrao u hali Impuls pred oko 200 gledalaca.

Prvi set je počeo ujednačeno, ali su ga crno-beli prelomili serijom 7:1 u trenutku kada su gosti imali prednost od 9:8. Posle toga, su puleni Bojana Janića rutinski priveli set kraju.

Početak drugog seta je u potpunosti pripao Crvenoj zvezdi koja je povela rezultatom 10:5, ali su tada domaćini podigli nivo igre i uspeli su da dođu do preokreta i vođstva od 2:0 u setovima.

Treći set je bolje otvorio Partizan koji je poveo sa 8:3, ali su izabranici Tomislava Kukanjca dobrom igrom uspeli da dođu do izjednačenja. Ipak, serijom 4:0 crno-beli su došli do prednosti od 22:18 i više nije bilo povratka za goste.

Ovom pobedom Partizan je došao na polovičan učinak (4-4), dok Crvena zvezda ima dve pobede i šest poraza.