OTIMANJE KLUBOVA: Rajković PREKINUO seriju, ali je ZAPAŽEN!

Posle više od 300 minuta.
Rems, našeg golmana Predraga Rajkovića, poražen je na gostovanju Nici sa 2:0 u okviru 12. kola francuskog šampionata. Srpski čuvar mreže je u prethodne tri runde uspeo da sačuva svoj gol, ali danas mu je posao bio značajno otežan zbog crvenog kartona koji je zaradio njegov saigrač Dumbija.

Klub sa Azurne obale je poveo u šest minuta kasnije kada je Vilan Siprijen udarcem sa distance savladao Rajkovića.

U tim trenucima se činilo da je Srbin kao „glineneni golub“, pa je i pored nekoliko intervencija ponovo savladan u 41. minutu kada je Romao zatresao sopstvenu mrežu.

Pokušavali su fudbaleri Remsa da se u više navrata vrate u meč, ali promene rezultata do kraja meča nije bilo.

Rems se ovim porazom nalazi na sedmom mestu u Ligi 1, sa 18 bodova, a naš golman je primio tek šest golova u 12 prvenstvenih kola.