ZVEZDA VODI NA POLUVREMENU: Navijači i DALJE teraju NJEGA iz KLUBA!

Košarkaši Crvene zvezde u desetom kolu Evrolige gostuju u Kaunasu ekipi Žalgirisa.

U velikim problemima je Crvena zvezda u poslednje vreme, nakon poraza u derbiju za vikend, pre dva dana doživeli su neuspeh i u Berlinu protiv Albe, u devetom kolu Evrolige.

Večeras odmeraju snage sa ekipom Žalgirisa, kojoj takođe ne cvetaju ruže u Evroligi, a nakon 20 minuta rezultat je 31:33.

Domaćin je bolje otvorio meč, sredinom kvartala su poveli sa 10:4, da bi ubrzo stekli i sedam poena prednosti.

Ipak, nije im dozvolila Zvezda da se odlepe, pa je nakon prvih 10 minuta rezultat bio 21:16.

Još bolja igra „crveno-belih“ u nastavku, zategli su odbranu i stigli i do preokreta, a nakon trojke Lorenca Brauna i do četiri poena prednosti na oko dva minuta do kraja.

Uspeli su da zadrže višak, istakli su se Lorenco Braun sa osam i Bili Beron sa sedam poena, kod Žaligirsa sedam poena Tomasa Vokapa.

Navijači kritikuju igru, a posebnu pažnju posvećuju treneru Gavriloviću i plejmejkeru Filipu Čoviću. Ima i pohvala, a one su upućene bekovskom tandemu Braun – Beron.