GAZI SVE REDOM: Nemci SPREMNI za OSVAJANJE Lige šampiona!

Nemački šampion je ugostio ekipu Olimpik Marseja u susretu prijateljskog karaktera.

Fudbaleri minhenskog Bajerna slavili su na terenu u svom trening centru u Minhenu protiv ekipe Marseja sa 1:0 (1:0).

Hansi Flik i Andre Viljaš-Boaš su se odlučili za sledeće postave.

Bajern: Nojer, Kimih, Boateng, Alaba, Dejvis, Gorecka, Alkantara, Gnabri, Miler, Perišić, Levandovski

Marsej: Mandanda, Sar, Alvaro, Ćaleta-Car, Amavi, Rožir, Kamara, Sanson, Tovan, Benedeto, Paje

Gol odluke pao je u 19. minutu, Alaba je proigrao Gnabrija, ovaj je odličnim potezom probio odbranu Marseja i našao se u izglednoj poziciji, precizno je šutirao i matirao Mandandu za 1:0.

Bavarci su dominirali tokom čitavog susreta, imali su 69% vremena loptu u svojim nogama, 14 upućenih šuteva ka golu rivala (pet u okviru), naspram samo tri šuta francuskog tima (jedna u okvir), ali promene rezultata nije bilo.

U drugom poluvremenu smo videli i veliki broj izmena, pa smo tako u dresu Bajerna gledali i Ernandeza, Kutinja, Tolisoa, Komana, Zilea, Ulrajha, Odriozolu, Havija Martineza, Kuizana, Zirkzija i Arej-Mbija.

Za Marsej je od 62. minuta zaigrao i bivši igrač Zvezde Nemanja Radonjić, a Viljaš-Boaš je dao priliku i Sakaiju, Žermenu, Akeu, Strotmanu, Balerdiju, Lopez, Gaju, Kauiju i Peranu.