KRATKO I JASNO: Navijači će ga POSLE ovo IZJAVE još više OBOŽAVATI!

Strelac jedinog gola za Partizan otresito delovao pred novinarima posle večerašnjeg derbija.

Čitavih sedamdesetak minuta trajalo je vođstvo Partizana posle pogotka Filipa Stevanovića u petom minutu, ali nije bilo dovoljno za novi trijumf crno-belih u derbiju.

Na kraju, 1:1, pa je Partizan i dalje u minusu od osam bodova na tabeli Linglong Superlige u odnosu na vodeću Zvezdu.

Posle meča, Stevanović je uz trenera Stanojevića i Svetozara Markovića izašao pred novinare na pres konferenciji i bez uvijanja izneo svoj stav o večerašnjoj utakmici.

“Nisu zaslužili ovaj bod na našem stadionu, bili smo bolji, imali smo više šansi, oni su bili bezopasni, kao što je i naš šef rekao, ali nismo iskoristili nekoliko šansi.

Smatram da smo ovom utakmicom pokazali zašto nisu dobili prethodnih nekoliko debija i koliko smo bolji tim“, poručio je Stevanović.