MAESTRO IVANIĆ: Navijači ODUŠEVLJENI, nije im JASNO šta se DESILO prilikom gola?!

Vodi Zvezda, ali nastao je problem pred sam kraj…

Izabranici Dejana Stankovića koje večeras sa klupe predvodi Nebojša Milošević vode protiv Slovana iz Libereca sa 2:1 posle prvih 45 minuta.

Moglo je da bude i duplo više golova u mreži Slovana, ali umesto 4:0, Zvezda vodi „samo“ sa 2:1.

Daleko je bolji tim srpski klub, dokazao je to već u 7. minutu kada je Rodić odlično prošao po levoj strani, uposlio Bena za 1:0. Sjajna akcija.

Dva minuta kasnije nova šansa za Zvezdu preko Nikolića čiji je udarac odbranio golman gostiju, a onda u 22. minutu novi gol u mreži Libereca, ponovo odlična akcija, ponovo po levoj strani gde je bio Ivanić koji asistira Benu, a reprezentativac Komora zakucava loptu u mrežu za 2:0.

Mogla je Zvezda i do još golova, ali je Katai pogodio stativu nakon dobrog udarca sa distance.

I onda šok za Borjana, Liberec iz prve prave šanse stiže do smanjenja rezultata, Matoušek je bio strelac.

U 44. minutu Mirko Ivanić je imao sjajnu šansu da postigne novi gol za Zvezdu, ali nije se desilo ništa, ostalo je 2:1.