Lug u gostima pobedio Resnik!

Velika, velika pobeda u gostima se dogodila juče, velikih +3 za naš Lug! Hrabra igra i konačno nagrada za vredan rad na treninzima i unutar kluba! 🦊

Za našu ekipu je od prvog minuta počelo loše, neki nemir u nogama i jak presing Resnika je doveo do toga da prvi postignu gol. Nakon primljenog gola Lug je konačno počeo da igra svoju igru, neki novi Lug od ove godine pokazuje svoje pravo lice i kreće da gazi ka golu protivnika! Jedan gol Dakića i jedan gol Nenada Raševića su nam dali pozitivan rezultat.

Do kraja poluvremena Lug je vodio 1:2. Sa minimalnom prednošću ekipa ide na odmor. Početkom drugog poluvremena primamo jeftin pogodak, sitna greška u postavljanju prilikom prekida nas je koštala vođstva i rezultat je 2:2. Do samog kraja utakmice su obe ekipe imale svoje šanse za preuzimanje vođstva ali se činilo kao da su svi na terenu zadovoljni nerešenim ishodom. Međutim, u poslednjim minutima utakmice naši momci su krenuli na sve ili ništa i isplatilo se! U 90. minutu Tomić postiže pogodak za 3:2 i donosi nam vrlo bitna 3 boda za nastavak takmičenja i što bolji plasman u ligi u ovoj našoj istorijskoj sezoni! ⚽️

Ovim putem se još jednom zahvaljujemo ekipi @fkresnik na fer i korektnoj igri i želimo im puno sreće u nastavku takmičenja, a mi nastavljamo sa slavljem i pripremamo se već uveliko za nedelju 20.03. kada ćemo ugostiti ekipu Crvenke!

TEKST I FOTO: OFK Lug