Utakmica je otvorena trojkom Belinelija.

Brajant Danstoj za dva poena.

na promašaj Davidovca je naleteo Dalibor Ilić i poentirao.

Nedović sam na polaganju.

9:7-Prvu trojku za crveno-bele je postigao Dejan Davidovac.

12:10 -Još jedna trojka Belinelija, ali je Zvezda odmah uzvratila preko Dalibora.

15:13- Prvi tajm-aut na utakmici je TV tajm-aut, Zvezda vodi nakon trojke Adama Hange.

15:17 -Tornike Šangelija je izjednačio rezultat da bi sledeći napad Džordan Miki ostao sam na ziceru.

Fantastična asistencija Teodosića koji je ostavio samog Bolomboja na zakucavanju.

Rezultat prve četvrtine je 21:23 nakon dve vezane trojke tima iz Bolonje.

2. ČETVRTINA

23:23 -Još jedna sjajna asistencija Miloša za Luku Mitrovića.

27:30- Teodosić siguran sa linije slobodnih bacanja.

31:32- Nakon dva poena Mitrovića sa slobodnih bacanja, Tobi je postigao prve poene.

33:32- Još jednom Tobi siguran, Bolonja je zatražila tajm-aut nakon 6:0 serije domaćih.

33:34- Dalibor Ilić trećom ličnom greškom poslao Šangeliju na liniju slobodnih bacanja.

35:38- Davidovac postigao nove poene, dok je krilni centar iz Gruzije sledeći napad uzvratio i naterao Sferopulosa na tajm-aut.

38:38- Akcija napravljena za Rokasa koji je iz ćoška postigao svoju prvu trojku i upisao prve poene.

40:40- Gidraitis  je pogodio oba slobodna bacanja.

42:40- Hanga „alej-ap“ za Bolomboja, tajm-aut tima iz Bolonje na 1:29 do kraja poluvremena.

48:42- Majk Tobi iz ćoška za tri poena, da bi loptu ukrao Teo koji je pogodio novu trojku za svoj tim uz zvuk sirene.

3. ČETVRTINA

50:42- Nakon akcije iz auta Davidovac sam ispod koša.

52:44- Još jedan „alej-ap“ Hange za Bolomboja.

Zatražen je čelendž sa klupe Crvene zvezde, sudije su odlučile da je napad za crveno-bele.

56:46- Nakon slobodnih bacanja Lunberga, Nedović uzvratio istom merom.

59:49- Trojka Šangelije je poništena trojkom Nedovića.

61:58- Tri vezane trojke kluba iz Italije, Sferopulos primoran da zatraži tajm-aut.

61:58- Poništen koš Šangelije zbog faula u napadu nad Bolombojem.

61:61- Rokas tehničkom greškom salje Belinelija na liniju penala.

66:61- Druga trojka Teodosića, sledeći napad je Nedović poslat na liniju slobodnih bacanja.

68:61- Blokada Bolomboja nad Abasom primorala Luku Bankija da zatraži tajm-aut

69:61- Mitrović polovičan sa linije slobodnih bacanja.

72:61- Nedović trojkom odlepio svoj tim na dvocifrenu prednost.

74:65- Nemanja je u formi, od 26 poena Zvezde u ovoj četvrtini on je postigao 16.

4. ČETVRTINA

74:69- Bolonja je poslednju deonicu otvorila sa četiri brza poena.

77:69- Mitrović poentirao uz prekršaj.

79:69- Davidovac za novu dvocifrenu prednost.

79:71- Miki siguran sa slobodnih bacanja.

79:71- Treća blokada Zvezdinog centra.

79:73- Poslednji TV tajm-aut na utakmici.

82:73- Bolomboj postigao 2+1, dok je Miki završio utakmicu zbog petog faula.

82:75- 25. poen za Šangeliju.

84:75- Drugi igrač koji je završio ranije utakmicu je Pajola koji je 5. faul napravio nad Rokasom.

87:78- Teodosić još jednom počastio Bolomboja sjajnim pasom. Tajm-aut Virtusa na 2 minuta do kraja utakmice.

89:78- Davidovac siguran sa linije slobodnih bacanja nakon nesportskog faula Šangelije koji je treći igrac koji je zaradio 5. ličnih greški.

94:79- Nedović trojkom završio utakmicu.

Najbolji u redovima crveno-belih su bili Nedović sa 25 poena i 7 asistencija, a pratio ga je sjajni Bolomboj sa 15 poena pet skokova i tri blokade. Za Italijanski klub je najbolji bio Šangelija koji je postigao 25 poena i podelio pet asistencija.