Georgijević prekinuo niz Radničkog iz Sremske Mitrovice

Radnički iz Sremske Mitrovice poražen minimalnim rezultatom od OFK Beograda (0:1), 0:1.

U Sremskoj Mitrovici je jedini pogodak viđen u 28. minutu igre kada je napadač Dejan Georgijević zatresao mrežu Miloša Ostojića.

Prvo poluvreme je bilo mirno, pored gola viđen je jedan žuti karton koji je dobio Đorđe Vladisavljević u 42. minutu.

U drugoj polovini utakmice je bilo borbe na terenu, nije bilo golova, ali je viđeno šest žutih kartona od kojih su četiri zaradili igrači iz OFK Beograda. Nikola Knežević koji je odigrao sjajnu utakmicu protiv Zenita je ušao u igru u 81. minutu i požuteo je već u devedesetom. Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Filip Kasalica je takođe upisan u devedesetom minutu.

Sledeću utakmicu OFK Beograd igra protiv Smedera, dok će Odžaci dočekati Radnički iz Sremske Mitrovice.