Jokić delio NFL pasove i upisao 26 poena

Savladao je Denver ekipu Jute rezultatom 142:121, a najbolji košarkaš NBA lige – Nikola Jokić, nije upisao „tripl-dabl“, ali je svakako odigrao odličnu utakmicu.

Jokić je za 32 minuta na terenu šutirao 12 od 14, uhvatio šest skokova i podelio osam pasova, za veoma dobar učinak i rutinsku pobedu protiv Džezera. Ipak, najefikasniji je bio Džamal Marej sa 37 poena, s tim da je on podelio sedam asistencija i uhvatio tri skoka. I očekivano je bilo da dva najbolja košarkaša Denvera prednjače, a utakmica je bila maltene prelomljena u prvom poluvremenu, jer se posle 24 minuta igre, na odmor otišlo sa 34 razlike za Jokićev tim. Gosti su treću četvrtinu dobili sa 20 poena, pa se malo zakuvalo, ali je Denver rutinski priveo meč kraju.

Najefikasniji u Juti bio je Kejonte Džord sa 29, a pratio ga Džordan Klarkson sa 22 poena.