Milijaševi puleni sigurni u generalci

Omladinci Crvene zvezde koje sa klupe predvodi legenda kluba – Nenad Milijaš, uspeli su da sa 2:0 savladaju seniorski tim Hajduk Stanka u generalnoj probi pred prolećni deo sezone

Zvezda je do prednosti došla u 33. minutu kada je Petrović centrirao iz slobodnog udarca, a najviši u skoku bio Vidojević, te glavom smestio loptu u mrežu rivala. Konačan rezultat postavio je Tošić u 68. minutu nakon što je iskoristio centaršut Bubanje sa levog boka i glavom savladao golmana gostiju.

Crvena zvezda: Draškić, Tegeltija, Milosavljević, Vidojević, Avdić, Lečić, Petrović, Cvetković, Vukojević, Gojkov, Markočević. U nastavku igre su šansu dobili: Stojković, Gudelj, Stojanović, Bubanja, Mladenović, Tošić, Krivokapić, Zorić i Teofilović.