Nade „romantičara“ nastavile pobedničku seriju

Omladinci OFK Beograda i ovog vikenda nastavili su pobedničku seriju u prvenstvu Prve omladinske lige FSB. Mladi „romantičari“ ostvarili su još jedan ubedljiv trijumf. Ovoga puta izabranici trenera Zlatka Krmpotića, kao gosti su slavili u Železniku na gstovanju Lokomotivi – 5:1.

Dečaci u plavo-belim dresovima su opravdali ulogu favorita i sa nova tri boda su se učvrstili na lideskoj poziciji.

Koliko-toliko meč je bio neizvestan samo u prvom poluvremenu. OFK Beograd je poveo u 7. minutu golom Šutanovca. Izjednačenje je doneo Čolić u 14. minutu. Do odlazak na pauzu, domaćini su postigli još jedan gol, ali je Marinković pogodio svoju mrežu za – 1:2 u korist gostiju.

Postigli su igrači Lokomotive još jedan autogol, kada je svog golmana matirao i Boškovski. Pre toga prednost omladinaca sa Karaburme povećali su Halabrin u 56. i Obasi pogotkom u 71. minutu.

Ostali rezultati 20. kola: Radnički (O) – Rad 8:1, Ušće Novi Beograd – Studentski grad 4:3, Ada – 011 0:6, BASK TEK – Kolubara 3:0.

U nedelju se sastaju: Sinđelić – BSK Borča (09.00), Brodarac – Teleoptik (10.00).