Omladinska liga Srbije: Spektakl u Lučanima, Partizan uzeo sva tri boda

U okviru 18. kola omladinske lige Srbije sastali su se Mladost iz Lučana i Partizan u izuzetno uzbudljivom susretu koji je završen rezultatom 4:5.

Goleadu je započeo Ristić u 8. minutu, a nastavio Milosavljević i već u 22. minutu doneo domaćinu prednost od 2:0. Vođstvo Mladosti je smanjio dvostruki strelac na meču – Ninić, samo pet minuta kasnije da bi Todorović realizovao jedanaesterac posle tačno pola sata igre i vratio prednost od dva gola. Konačan rezultat poluvremena je postavio Petrović u 44. minutu.

Drugo poluvreme je ponovo bilo puno uzbuđenja a kao bolji su ovaj put izašli crno-beli. Sve je počelo drugim golom Ninića u 58. minutu, a za preokret je zaslužan Ugrešić u 77. minutu. Igrao se 83. minut kada je Ognjen Krsmanović pogodio za izjednačenje i činilo se da će u Lučanima bodovi biti podeljeni. Da tako ne bude pobrinuo se Ugrešić u sudijskoj nadoknadi i doneo veliko slavlje gostima koji se u Beograd vraćaju sa tri boda pred odmor zbog reprezentativnih obaveza.