Radnički ostvario važnu pobedu!

Fudbaleri Radničkog iz Niša su zabeležili veoma važnu pobedu u borbi za opstanak u najelitnijem fudbalskom društvu. Nišlije su bile bolje od Mladosti sa 3:0.

U veoma uzbudljivoj utakmici, prvi pogodak je postigao Vanja Ilić na asistenciju Bamidelea u 19. minutu susreta. Nakon neiskorišćenih prilika gostujuće ekipe, domaći tim je u dva minuta postigao dva pogotka i rešio susret. Belaković je iskoristio pas Smajlagića i povisio na 2:0, dok je konačan rezultat postavio Bamidele samo 60 sekundi kasnije.

Radnički se nalazi na poziciji 13 sa 26 osvojenih bodova, samo tri više od Železničara, dok će Mladost ostati na 37 osvojenih bodova i na poziciji sedam koja osigurava plej-of.

Nišlije će u narednom kolu na megdan subotičkom Spartaku. Sa druge strane Mladost će na svom stadionu dočekati najveće iznenađenje prvenstva, Radnički iz Kragujevca.